Słomki Aseptyczne

Słomki aseptyczne oferowane przez firmę Remex przeznaczone są dla zakładów mleczarskich produkujących mleko i mleczka smakowe, a także dla producentów soków i napojów w kartonikach 200 i 250 ml standard oraz slim. Nasza oferta słomek aseptycznie pakowanych francuskiej firmy SOYEZ obejmuje słomki proste oraz u-kształtne.

Proponujemy naszym klientom wysokiej jakości słomki, wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu. Słomki te pakowane są w przezroczystą folię, występują w formie taśmy i stosowane są na aplikatorach słomek. Standardowa oferta obejmuje słomki proste w kolorze białym i transparentnym lub z czerwonym paskiem.

Słomki łamane występują w tych samych wariantach kolorystycznych. Na specjalne zamówienie słomki tzw. U-kształtne możemy dostarczyć w kolorze czerwonym lub niebieskim, a paski mogą być niebieskie lub zielone. Dodatkowo słomki łamane, tj. w kształcie litery U, posiadają system „easy opening”, który ułatwia otwarcie folii chroniącej słomkę.

Słomki do napojów posiadają atest PZH i produkowane są zgodnie z wymogami UE w odniesieniu do artykułów mających kontakt z żywnością, jak i w dziedzinie ochrony środowiska.  Firma Remex jest wyłącznym przedstawicielem Soyez w Polsce.

Dlaczego nasze słomki?

Oferowane przez nas słomki aseptyczne są estetycznie pakowane są w przezroczystą folię, i dostarczane są w formie taśmy która jest kompatybilna z aplikatorami słomek.
Zapewniamy wersje prostą lub łamaną i w zależności od potrzeb estetycznych proponujemy  słomki w kilku wariantach kolorystycznych.
Oferowane przez nas słomki do napojów posiadają atest PZH i produkowane są zgodnie z wymogami UE i są dopuszczone do kontaktu z żywnościa.
Nasza oferta jest atrakcyjna i konkurencyjna cenowo. Zapewniamy szybkie dostawy oraz bezpłatnie próbki do wykonania testów.

 

Słomki proste

Słomki Proste

Słomki proste przeznaczone do kartoników aseptycznych z napojami – mlekiem, sokiem, napojami owocowymi. Słomki wykonane zostały z polipropylenu i są indywidualnie pakowane w przezroczystą, zgrzewalną folię polipropylenową. Połączone są ze sobą za pomocą taśmy. Stosowane na aplikatorach automatycznych przy produkcji napojów.

Kolory standardowe: białe, transparentne, biało-czerwone. Dostępne także w innych kolorach na specjalne zamówienie.
Opakowanie: Słomki pakowane są do kartonu zbiorczego po 65 tys. szt.

Słomki u-kształtne

Słomki U-Kształtne

Słomki U-kształtne są przeznaczone są do kartoników aseptycznych z napojami – mlekiem, sokiem, napojami owocowymi.  Słomki wykonane z polipropylenu i indywidualnie pakowane w przezroczystą, zgrzewalną folię polipropylenową. Połączone są ze sobą za pomocą taśmy. Stosowane na aplikatorach automatycznych przy produkcji napojów.

Dostępne rozmiary: 140/4 mm, 160/4mm oraz 167/4mm
Kolory standardowe: biały, transparentny, biało-czerwony. Dostępne także inne kolory na specjalne zamówienie.
Opakowanie:  Słomki pakowane są do kartonu zbiorczego w ilościach:

140/4 mm po 39 tys. szt
160/4mm po 32 tys. szt
167/4mm po 30 tys. szt

Zamów Bezpłatną Próbkę

Potrzebujesz pomocy w doborze słomek?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Próbkę