Kleje Przemysłowe Icat

Nasza oferta klejów przemysłowych ICAT obejmuje szeroką gamę klejów aplikowanych na zimno oraz gorącotopliwych, zwanych także Hotmelt. Poprzez swoje szerokie zastosowanie, kleje te są stosowana z dużym powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu, poczynając od przemysłu spożywczego a kończąc na przemyśle samochodowym.

Proponujemy naszym klientom tradycyjne kleje przemysłowe hotmelt jak i najnowszej generacji, odpowiadąjc na wymagania zarówno klienta oczekującego tańszych, sprawdzonych rozwiązań oraz szukających produktu dla najbardziej wymagających aplikacji.

Dlaczego Wybrać Remex?

 • Serwis – Nasz dział techniczny służy wszechstronną pomocą poczynając od dobrania kleju, poprzez próby techniczne po wsparcie techniczne w czasie trwania całej wsółpracy. Zapewniamy bezpłatną próbkę kleju oraz pomoc technologa przy przeprowadzaniu prób. Długoletnia obecność na rynku oraz doświadczenie w branży klejowej, gwarantują sprawną i profesjonalną współpracę.
 • Jakość – Oferowane przez firmę Remex kleje posiadają wszelkie wymagane atesty oraz certyfikaty ISO 9001, ISO140001, ISO 18001 i są  produkowane zgodnie z wymogami UE w odniesieniu do artykułów użytku osobistego, mających kontakt żywnością jak i w dziedzinie ochrony środowiska.
 • Dostawa – Oferujemy monitoring zapasów magazynowych i dostawy w systemie „just-in-time”. Przestoje w produkcji? Nie z nami!

Kleje Przemysłowe Oferta

butelki

Firma Remex oferuje szeroki wybór klejów do zastosowania w wielu aplikacjach takich jak na przykład, klejenie opakowań, etykietowanie, montaż, poligrafia, obróbka drewna, przemysł tytoniowy i inne. Znalezienie właściwego kleju, według jego aplikacji już nie jest trudne.

Szukaj wg aplikacji

icavil a19 etykietowanie szkl

Potrzebujecie Państwo klej w granulkach, proszku czy też płynny? Dobierając właściwy klej, bierzemy pod uwagę typ aplikacji oraz park maszynowy.  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, zorganizowaną według typu kleju. Zapewniamy bezpłatne próbki.

Szukaj wg typu kleju

probka 2

Kleje przemysłowe hotmelt firmy ICAT cieszą dużą popularnościa pośród naszych nabywców. Oferowane przez nas kleje, woski i czyściwa skatalogowane są przez nas  według specyficznej nazwy produktu. Zapraszamy do przeprowadzenia bezpłatnych prób!

Szukaj wg nazwy produktu
”Zamów

”Potrzebujesz

”Skorzystaj
”Zamów

Certyfikaty i Atesty

   • ISO 9001/ UNI EN ISO9001:2008
   • ISO 14001/ UNI EN ISO14001:2004
   • OHSAS18001:2007
   • Dopuszczenie PZH do kontaktu z żywnością

Co mówią nasi odbiorcy

Współpraca z firmą Remex układa nam się bardzo dobrze. Zamówienia realizowane są szybko i rzetelnie. Zawsze możemy liczyć na życzliwość i pomoc naszego opiekuna. Śmiało możemy powiedzieć, że jest godnym polecenia partnerem. 
Paweł Stefanow, Kierownik Działu Administracji i Logistyki

Firma REMEX jest godnym polecenia partnerem handlowym zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność cen i towarów  oraz o sympatyczną i profesjonalną obsługę.
Wieloletnie doświadczenie współpracy z REMEX-em pozwala nam zapewnić, iż jest to dobry wybór i gwarancja udanej współpracy zarówno kiedyś , teraz jak i w przyszłości.

Maciej Piętakiewicz, Kierownik Działu Produkcji
Chciałbym zapewnić Państwa, że współpraca, rzetelność, fachowość i terminowość a co za tym idzie jakość usług Firmy REMEX jest godna polecenia.
Sławomir Głowacki, Dział Zakupów

Współpraca z „Remexem” to sama przyjemność!!!!
Towar jest zawsze na czas. Zawsze możemy też liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego . Miło, sympatycznie, fachowo – oto cały REMEX!!!

Adam Królak, Specjalista ds. Sprzedaży

Z firmą REMEX współpracujemy od 2002 roku. Przez te wszystkie lata dała się poznać jako partner solidny, rzetelny i kompetentny.
Dostawy zawsze realizowane są terminowo.
Na podstawie dotychczasowego doświadczenia możemy polecić REMEX jako profesjonalnego dostawcę.

Dział Zaopatrzenia, Maspex