Kleje Przemysłowe Icat

Szukaj Według: Nazwa Kleju

Nazwa kleju jest jednym ze sposobów jak znaleźć właściwy klej. Kleje przemysłowe oferowane prze firme Remex podzielone są na 7 grup produktowych: Icamelt, Worldmelt, Icapur, Icadex, Icagel, Icavil, Icadet czyściwa. Każda z tych grup cechuje się specyficznymi właściwościami, metodą aplikacji, sposobem przechowywania i transportu. Przyjżyjmy się bliżej każdej z grup posortowanych według nazwy kleju:

Worldmelt

Worldmelt

WORLDMELT – kleje hotmelt, najnowszej generacji. Są to kleje produkowane z najlepszych surowców i dedykowane dla przemysłu opakowaniowego do różnorodnych zastosowań, m.in. do :sklejania opakowań jednostkowych oraz zbiorczych, kartonów, tacek, torebek, papierowych toreb na zakupy. Dopuszczenie do produkcji opakowań żywności, leków oraz produktów użytku osobistego, potwierdzona jest wszelkimi atestami oraz certyfikatami.

Więcej
Icamelt

Nowość IcameltRX

ICAMELT RX -Nowa technologia produkcji klejów termotopliwych, charakteryzująca się doskonałymi rezultatami klejenia, podobnymi do klejów na bazie matalocenów, przy znacznie niższych kosztach operacyjnych.
Innowacyjne surowce gwarantują następujące korzyści:

  • Wysoka stabilność termiczna
  • Duża siła klejenia
  • Brak substancji lotnych
  • Wysoka kohezja
  • Redukcja kosztów

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń 32/216 48 15

Więcej
Icamelt

Icamelt

ICAMELT – kleje gorącotopliwe, występujące w granulkach i kostkach, stosowane do: sklejania opakowań jednostkowych oraz zbiorczych, kartonów, tacek, torebek, papierowych toreb na zakupy, książek, czasopism, materacy, art. higienicznych, re-cap, słomek.W skład tej grupy wchodzą również woski techniczne, stosowane do separacji płytek ceramicznych.Dostępne w postaci granulek lub kostek, w kolorze: białym, żółtym lub transparentnym.

Więcej
Icapur

Icapur

ICAPUR to poliuretanowe kleje strukturalne PUR, stosowane do szeregu aplikacji w aeronautyce, branżach morskich, kompozytach i wielu innych. Odnajdują róznież szereg zastosowań w branży budowlanej i są odpowiednie do klejenia strukturalnego oraz do wielu trudnych powierzchni.Kleje typu PUR używane są zazwyczaj do klejenia stali z wełną rockwool, styropianem lub pianką poliuretanową. Używane też do klejenia drzewa, metalu, betonu, GRO, szkła i plastiku.

Więcej
Icadex(1)

Icadex

ICADEX to płynne, niezawierające cynku kleje roślinne, charakteryzujące się wysoką wydajnością i aplikowane  maszynowo, dostępne w czterech seriach: A, C, D, VD . Oprócz tradycyjnych klejów, do grupy ICADEX należy również najnowsza seria produktów Z, stanowiących lepiszcze przeznaczone przede wszystkim do stosowania przez producentów karmy i paszy dla zwierząt.

Więcej
Icagel

Icagel

ICAGEL to grupa proteinowych klejów na bazie żelatyny zwierzęcej, używanych w sektorze obróbki papieru. Odpowiednie kleje, znajdą tutaj dla siebie producenci ozdobnych pudelek tekturowych oraz pudełek na buty. Kleje te nadają się również idealne do kaszerowania/ powlekania przy produkcji gier planszowych, puzzli oraz tekturowych książek dla małych dzieci.

Więcej
Icavil

Icavil

ICAVIL to płynne kleje syntetyczne na bazie wody, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach, jak: obróbka papieru, opakowania, etykietowanie, poligrafia, montaż, budownictwo, klejenie drzewa, produkcja mebli i wielu innych. Kleje to mogą być używane zarówno na szybkich jak i wolnych maszynach. Charakteryzuje się długoterminową stabilnością i wysoką wydajnością.

Więcej
Icadet

Icadet czyściwa

Icadet to środki czyszczące zarówno do aplikatorów jak i zewnętrznych elementów maszyn służących do sklejania klejem hotmelt. Spraye stosujemy do zabrudzonych klejem elementów maszyny, natomiast płynne czyściwo służy do oczyszczania aplikatorów. W celu utrzymania urządzeń w stanie pełnej używalności oraz by mieć gwarancję ciągłości produkcji, zaleca się regularne okresowe przeglądy techniczne.

Więcej
Zamów Bezpłatną Konsultację>>>Próbki GRATIS

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację>>>Próbki GRATIS