Czyściwo Icadet

Czyściwo IcadetIcadet to środki czyszczące używane zarówno do aplikatorów jak i zewnętrznych elementów maszyn służących do sklejania klejem hotmelt. Spraye stosujemy do zabrudzonych klejem elementów maszyny, natomiast płynne czyściwo służy do oczyszczania aplikatorów oraz całego układu klejowego.

W celu utrzymania urządzeń w stanie pełnej używalności oraz by mieć gwarancję ciągłości produkcji, zaleca się regularne okresowe przeglądy techniczne. Co rok każdy aplikator powinien przejść gruntowny przegląd, zwłaszcza kiedy produkcja odbywa się na nim bardzo intensywnie i jest mocno eksploatowany.

  • Koniecznie zalecamy zastosować Icadet, gdy zauważymy, że maszyna jest zanieczyszczona oraz zaczyna źle pracować.
  • Sygnałami do wykonania czyszczenia będzie blokowanie się dysz i węży a także przepalenia i zabrudzenia na ściankach aplikatorach oraz w kleju.

Oprócz czyszczenia podyktowanego sygnałami, że coś niedobrego się dzieje, zalecamy okresowe czyszczenie profilaktyczne. Częstotliwość zastosowania Icadetu, jest różna i zależy m.in. od rodzaju używanego kleju oraz eksploatacji maszyny.

Ponadto zastosowanie Icadetu szczególnie zalecamy przy zmianie kleju, gdyż kleje nie zawsze mają taka samą bazę co oznacza, że nie są kompatybilne i nie można ich ze sobą mieszać.

Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację