Kleje Przemysłowe Icagel

Icagel to grupa proteinowych klejów produkowanych na bazie żelatyny zwierzęcej. Grupa Icagel została opracowana głównie dla poligrafii oraz szeroko używana jest w sektorze obróbki papieru. Kleje te stosowane są przy produkcji książek do laminowania okładek książek, katalogów, kalendarzy itp. Odpowiednie kleje znajdą tutaj także producenci pudełek na buty oraz ozdobnych pudelek tekturowych na biżuterię, sztućce, kosmetyki, wino oraz inne alkohole i różne przedmioty luksusowe.

Kleje IcagelKleje ICAGEL charakteryzują się wysoką wydajnością i można je stosować zarówno na szybkich i wolnych maszynach. W grupie tej znajdziemy również klej do aplikacji ręcznej.

  • Icagel występuje w dwóch formach: pasty gotowej do użycia lub proszku, który miesza się z wodą w proporcji 1:1.
  • Kleje te charakteryzują się wysoką wydajnością i można je stosować zarówno na szybkie i wolne maszyny.
  • W grupie tej znajdziemy również klej do ręcznej aplikacji.

Linia Icagel obejmuje ofertę produktów o zróżnicowanej lepkości i czasie otwarcia. Dla właściwego doboru kleju, konieczne będą informację, na temat: rodzaju i prędkości maszyny, rodzaju powierzchni klejowych oraz co jest produktem finalnym. Rozcieńczając kleje z serii Icagel wodą mamy wpływ na właściwości i parametry klejowe, dzięki czemu powstaje klej, który będzie najbardziej odpowiedni do naszych wymagań.

Kleje te są również idealne do kaszerowania/ powlekania, laminowania,  przy produkcji gier planszowych, puzzli oraz tekturowych książek dla małych dzieci. Kleje ICAGEL charakteryzują się wysoką wydajnością i można je stosować zarówno na szybkich i wolnych maszynach. W grupie tej znajdziemy również klej do aplikacji ręcznej.

Seria Icagel rozpoczynająca się numerem 8 i 8 z literami E,L,V– to kleje na bazie żelatyny zwierzęcej w formie pasty, natomiast z literą P –to kleje w formie proszku.

Linia Icagel obejmuje ofertę produktów o zróżnicowanej lepkości i czasie otwarcia. Dla właściwego doboru kleju, konieczne będą informacje dotyczące: rodzaju i prędkości maszyny, rodzaju powierzchni klejonych, a także ustalenie co jest produktem finalnym.

Pakowane w PE workach i skladowane na paletach.

worek  1
paleta worek

 

 

Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację