Kleje Przemysłowe Icavil

Seria ICAVIL to płynne kleje syntetyczne na bazie wody (zarówno omopolimerów jak i kopolimerów), które opracowano do zastosowania w wielu dziedzinach, tj.: obróbka papieru, opakowania, etykietowanie, poligrafia, montaż, budownictwo, klejenie drzewa, produkcja mebli i wielu innych. Znajdują one szeroki obszar zastosowań i mogą być używane zarówno na szybkich jak i wolnych maszynach. Cała grupa klejowa charakteryzuje się długoterminową stabilnością i wysoką wydajnością oraz jest odpowiednia do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Najbardziej znany wśród naszych odbiorców jest ICAVIL do etykietowania oraz stosowany przy produkcji papierosów. Kleje z tej serii są również odpowiednie do stosowania na wszystkich typach maszyn nanoszących banderole. Ponadto doskonale sprawdzają się do produkcji opakowań i torebek na pieczywo (łączenie folii plastik z papierem), gdzie wymagana jest duża siła przylegania początkowego.

Icavil jest odpowiedni do łączenia i obróbki papieru oraz do narożników i podkładek papierowych. Doskonale radzi sobie również przy powierzchniach trudnych do sklejenia.

  Icavil a18d

  Icavil A 18D

  Klej ten stosowany do etykietowania na puszkę. Jest to syntetyczny klej na bazie wody, charakteryzujący się niską lepkością i wysoka siłą klejenia. Stosowany do przyklejania etykiet na puszkę, szczególnie odpowiedni do drugiej operacji na maszynach do etykietowania zarówno przy aplikacji spiralnej, jak i opasującej.

  Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: transparentny

  Icavil a19

  IcavilA19

  To klej aplikowany na zimno, stosowany do etykietowania na szkło. Rozpuszczalny w wodzie. Zmywalny w procesach mycia opakowań zwrotnych. Konsystencja kleju jest mazista. Klej A19 jest stosowany do etykietowania butelek szklanych na szybkich maszynach etykietujących do zwykłych jak i ciężkich etykiet metalizowanych. Charakteryzuje się wysoką lepkością w warunkach wilgoci, dużą siłą klejenia i wysoką odpornością na skraplanie wody. Wysoka przyczepność w warunkach wilgotności zapobiega przed przemieszczaniem się etykiet podczas przeładunku butelek.Klej jest zmywalny w 1,5% roztworze myjącym ługu sodowego w maszynach myjących. Nie reaguje z aluminium. Jest alternatywą dla kleju kazeinowego – nowsza, wydajniejsza technologia przy konkurencyjnej cenie.

  Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: zielony

  Icavil 1228

  Icavil PL1228

  Klej ten używany jest w przemyśle tytoniowym, do sklejania papieru z octanem celulozy przy formowaniu filtra, na maszynach o niskiej prędkości produkcji. Jest przeznaczony dla branży, zajmującej się produkcja opakowań. To klej winylowy na bazie żywic syntetycznych, bez ftalanowych plastycyzerów. Stosowany jest do łączenia folii plastik z papierem, do produkcji opakowań i torebek, gdzie wymagana jest duża siła początkowego przylegania. Idealnie sprawdza się do sklejania torebek na pieczywo oraz do pakowania innych artykułów spożywczych i gastronomicznych.Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: biały

  Icavil 1228

  Icavil RL17D

  Klej ten stosowany jest w przemyśle tytoniowym do klejenia papierosów. RL17D odnajduje zastosowanie w przemyśle tytoniowym, przy produkcji papierosów. To syntetyczny klej , na bazie wody, szybki o niskiej lepkości. Jest odpowiedni do sklejania korpusu papierosów, jest stosowany zamiast kleju na bazie skrobi. Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: biały

  Icavil 1228

  Icavil RL14T

  Klej ten jest idealny do łączenia folii plastik z papierem przy produkcja opakowań i papierowych torebek, gdzie wymagana jest duża siła początkowego przylegania. Klej RL14T jest przeznaczony dla branży, zajmującej się produkcja opakowań. To klej winylowy na bazie żywic syntetycznych, bez ftalanowych plastycyzerów. Stosowany jest do łączenia folii plastik z papierem, do produkcji opakowań i torebek, gdzie wymagana jest duża siła początkowego przylegania. Idealnie sprawdza się do sklejania torebek na pieczywo oraz do pakowania innych artykułów spożywczych i gastronomicznych.Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: biały

  Icavil 1228

  Icavil RL23

  Klej ten jest stosowany do etykietowania butelek PET oraz PVC, na wolnych i szybkich maszynach.Jest to klej na bazie żywicy syntetycznej, rozpuszczalny w wodzie, o wysokiej lepkości i dużym przyleganiu początkowym. Konsystencja kleju jest mazista. Jest odpowiedni do etykietowania na PET i PVC na maszynach etykietujących.Jego silne sklejenie początkowe i długi czas otwarcia pozwala na zastosowanie kleju na wolnych i szybkich maszynach. Można z powodzeniem stosować go zarówno na suche jak i mokre butelki a wyschnięto warstwę kleju można łatwo zmyć wodą. Do bardzo szybkich maszyn, bardzo mokrych butelek lub ciężkich etykiet zalecamy klej z tej serii o symbolu RL24.Opakowanie: wiadro 25 kg
  Kolor: biały

  Kleje Icavil pakowane są w wiaderkach i składowane na paletach. Zamówienia przyjmowane są w wielokrotności 25 kg. Ilość wiaderek na palecie jest zależna od wielkości zamówienia. Zapewniamy sprawną realizacje zamówień i bardzo szybką dostawę. Odbiór towaru z naszego magazynu jest również możliwy. 

  Kleje Icavil
  paleta wiadro
  Zamów Bezpłatną Konsultację

  Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

  Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
  Zamów Bezpłatną Konsultację