Artykuły Higieniczne

Artykuły higieniczne są niezbędne. Kleje używane w przemyśle higienicznym czy też medycznym, muszą być wyjątkowo bezpieczne dla konsumenta, dlatego ta grupa została opracowana wyjątkowo szczegółowo i skrupulatnie.

Zadaniem klejów przeznaczonych do produkcji dziecięcych pieluszek, artykułów higienicznych dla kobiet i dorosłych, jest nie tylko dobre i trwałe sklejenie ale przede wszystkim, produkty w których użyto klej, muszą gwarantować bezpieczeństwo i komfort podczas ich użytkowania.

Oferujemy kleje do następujących aplikacji:

  • Produkcja pieluch
  • Producja podpasek
  • Producja artykułów higienicznych

Artykuły Higieniczne: Oferowane kleje

Wszystkie polecane przez nas kleje do artykułów higienicznych czyli kleje: konstrukcyjne, pozycyjne, do elementów elastycznych oraz do wypełnienia produktu cechuje niższe zużycie, niska temperatura aplikacji oraz polimerowa baza najnowszej generacji.

Tworząc tę grupę klejów nie było mowy o żadnych kompromisach. Klej przed dopuszczeniem do sprzedaży musiały przejść wiele testów, które potwierdziły, że nie ma on żadnego negatywnego wpływu i jest przyjazny dla ludzkiej skóry oraz środowiska.

Wprowadzone w ostatnim czasie udoskonalenia, pozwoliły na wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości  (np. przykrego zapachu kleju). Dzięki doświadczeniom naszym i producenta kleju powstały kleje innowacyjne do pieluszek, artykułów higienicznych, dla kobiet, dorosłych a także dla zwierząt.

kleje Icat do artykułów higienicznych

Klej ICAMELT 3921/E

ICAMELT 3921/E to klej termotopliwy PSA, który idealne sprawdza się  do mocowania elastycznych elementów w artykułach higienicznych dla dzieci i dorosłych a także  do klejenia materiałów plastikowych. Klej ten cechuje  wysoka kohezja i odporność na pełzanie czyli odkształcanie oraz przemieszczanie. Kolor kleju jest transparentny co ma wpływ na estetyczny wygląd sklejonego produktu.

Opakowanie: 18 kg kostki
Kolor: transparentny

Zamów Próbkę
kleje Icat do artykułów higienicznych

Icamelt 3921/W

ICAMELT 3921/W  to klej konstrukcyjny, termotopliwy PSA charakteryzujący się długim czasem otwarcia oraz dużą siłą klejenia i wysoką wydajnością. Ze względu na użycie tego typu klei do artykułów dla niemowląt, kobiet, ludzi starszych klej 3921/w posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i  powstał z najwyższej jakości surowców. Kleje konstrukcyjne dostępne są w dwóch kolorach transparentnym (3921/w) oraz żółtym (3921/s).

Opakowanie: 18 kg kostki
Kolor: transparentny

Zamów Próbkę
kleje Icat do artykułów higienicznych

Icamelt 3921

ICAMELT 3921 jest klejem pozycyjnym, termotopliwym PSA o długim czasie otwarcia i dużej  sile  sklejania. 3921 służy do  klejenia pozycyjnego  artykułów higienicznych oraz do  klejenia materiałów plastikowych. Jak wszystkie kleje z tej grupy, tak i ten klej opracowany został z surowców odpowiednich do produkcji opakowań do żywności lub produktów higieny osobistej.

Opakowanie: 18 kg kostki
Kolor: transparentny

Zamów Próbkę
Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację