Przemysł Papierniczy

Przemysł papierniczy to szeroka gałąź w której kleje przemysłowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Kleje używane w sektorze papierniczym, to nie tylko proste aplikacje klejowe w pudłach i kartonach. To także bardziej skomplikowane dozowanie kleju podczas obróbki papieru tzn. kaszerowania, wyścielania, powlekania, czy też np. wklejania okienek w koperty lub w torebki papierowe.

Oferujemy kleje do następujących aplikacji:

  • Obróbka papieru: kaszerowanie, wyścielanie, powlekanie
  • Producja kopert
  • Producja toreb papaierowych
  • Produkcja pudeł
  • Produkcja kartonów

Przemysł Papierniczy: Oferowane kleje

W tej grupie odpowiednie kleje znajdą dla siebie m.in. producenci papierowych opakowań, toreb na zakupy, tub papierowych,  kopert, pudełek na buty, gier planszowych i puzzli czy też tekturowych książek dla małych dzieci. Ponad 30 lat doświadczenie w sprzedaży klei do przemysłu papierniczego sprawiło, że możemy dobrać klej do bardzo specyficznych aplikacji w problematycznych, nietypowych aplikacjach a przy doborze odpowiedniego kleju zawsze pomoże dział techniczny tym sektorze.

Klej Icat RL14T do producji w przemyśle papierniczym

ICAVIL RL14 T

Klej Icavil Rl 14 T to klej winylowy na bazie żywic syntetycznych, bez ftalanowych plastycyzerów. Stosowany jest do łączenia folii plastik z papierem, do produkcji opakowań i torebek, gdzie wymagana jest duża siła początkowego przylegania. Idealnie sprawdza się do sklejania torebek na pieczywo oraz do pakowania innych artykułów spożywczych i gastronomicznych.

Opakowanie: wiadro 25 kg
Forma: płynna
Kolor: biały

Zamów Próbkę
Klej Icat ICAGEL 806P do producji w przemyśle papierniczym

ICAGEL 806P

Icagel 806 P to klej w formie proszku, który miesza się z wodą w proporcji 1:1. Jest on odpowiedni do stosowania na szybkich maszynach, do kaszerowania oraz powlekania pudełek. W grupie Icagel posiadamy cała gamę klejów zwierzęcych, które występują w postaci pasty gotowej do użycia lub proszku, który staje się  klejem po zmieszaniu z woda. Kleje te stosowane są do powlekania luksusowych pudelek, tekturowych książek dla małych dzieci, przy produkcji gier oraz puzzli.

Kolor: bursztynowy
Forma: proszek
Opakowanie: Worek papierowy 25 kg

Zamów Próbkę

KLeje Icat PL160D do przemyłu papierniczego

ICAVIL PL160D

Klej Icavil PL 160 D to klej winylowy, rozpuszczalny w wodzie o niskiej lepkości i bardzo szybkim zastyganiu. Jest odpowiedni zarówno do klejenia wzdłużnego i do klejenia pudełek i kartonów na szybkich automatycznych maszynach. Icavil PL 160/D odpowiedni jest również do wzdłużnego klejenia toreb papierowych. Klej ten również doskonale sprawdza się do produkcji mozaiki ceramicznej.

Kolor: biały po wyschnięciu transparentny
Forma: płynna
Opakowanie: wiadro 25 kg

Zamów Próbkę
Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację