Kleje w Proszku

Kleje w proszku dzielą się na dwie grupy: lepiszcza oraz kleje na bazie żelatyny zwierzęcej. Kleje w proszku używane są w wielu gałęziach produkcji takich jak na przykład: produkcja opakowań, czasopism i książek, wzbogacają walory techniczne produktów takich jak na przykład karma dla zwierząt. Kleje w proszku pakowane są w worki o pojemności 20 kg oraz posiadają 1 rok okresu trwałości.

  • Lepiszcza- stosowane są do produkcji karmy zwierzęcej i pelletu, poprawiają ich właściwości, spoistość oraz wspomagają granulację.
  • Kleje zwierzęce stosowane są do:
    • produkcji luksusowych opakowań i pudełek na buty
    • oklejania i kaszerowania
    • produkcji gier planszowych, puzzli i tekturowych książeczek dla dzieci

Oferowane Kleje w Proszku

Kleje z tej serii sa z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle opakowaniowym a także przez producentów pasz zwierzęcych.

Icadex

Icadex Z100P

Icadex Z100P jest naturalnym spoiwem, na bazie modyfikowanych skrobi (wolnych od GMO), poprawiającym spoistość i zawartość produktu.jest naturalnym spoiwem, na bazie modyfikowanych skrobi (wolnych od GMO), odpowiednim do produkcji karmy dla zwierząt. Posiada doskonałe właściwości poprawiające spoistość i zawartość produktu. Zastosowanie Icadexu Z100P w czasie produkcji powoduje, że karma nie kruszeje. Klej ten ma wspaniałe paramatry pracy redukując powstawanie pyłu produktowego, co ma znaczenie w procesie przechowywania oraz transportu.

Icagel

Icagel 806P

Icagel 806 P to klej występujący w postaci proszku, który jest odpowiedni do kaszerowania oraz powlekania pudełek.Jest to odpowiedni klej do producji na szybkich maszynach. W grupie Icagel posiadamy cała gamę klei zwierzecych, które wystepuja w postaci pasty gotowej do uzycia lub proszku, ktory jest klejem po zmieszaniu z woda. Kleje te stosowane sa do powlekania luksusowych pudelek, tekturowych ksiązeczek dla malych dzieci, przy produkcji gier oraz puzzli.

Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację