Witamy na stronie firmy Remex

Założona w 1992 roku firma Remex była związana z branżą spożywczą. Działając jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy International Paper – producenta aseptycznych nalewarek mleka, soków i napojów. Następne lata działalności przyniosły rozwój i rozszerzenie działalności o import i dystrybucje produktów takich jak: słomki do napojów w kartonikach, kleje przemysłowe, oraz części zamienne do aplikatorów kleju termotopliwego.

Więcej Informacji o Firmie

Firma Remex zajmuje się importem i dystrybucją towarów zaopatrzenia przemysłu. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór klei przemysłowych adresowanych do wielu gałęzi produkcji, aseptyczne słomki do napojów w kartonikach, oraz części zamienne do aplikatorów kleju termotopliwego.
Głównym zadaniem firmy Remex jest przedstawienie konkurencyjnej oferty na wysokiej jakości materiały do produkcji,  dostarczone niezawodnie w systemie just-in-time . Wierzymy, że dobry serwis to troska o detale. Nasz zespół techniczny służy wsparciem w każdym momencie. Dzięki temu stajemy się niezawodnym partnerem dla komercjalnych konsumentów. 
Sprawnie działający dział dostaw dba o to, aby uniknąć przestojów w produkcji spowodowanych brakiem surowców. Większość oferowanych towarów jest dostępna od ręki. Firma Remex zapewnia nieprzerwaną i sprawną dostawę towarów w systemie „just in time”. Większość zamówień zostaje zrealizowana w przeciągu 24 godzin.
Nasz dział techniczny służy wszechstronną pomocą poczynając od doboru kleju, poprzez próby techniczne po wsparcie techniczne w czasie trwania całej współpracy. Zapewniamy bezpłatne testy, które włączają bezpłatną próbkę kleju oraz pomoc technologa przy przeprowadzaniu prób.  Szybka in-time dostawa, długoletnia obecność na rynku oraz doświadczenie w branży klejowej, gwarantują sprawną i profesjonalną współpracę. 

Oferta

Nasza oferta klejów przemysłowych ICAT obejmuje szeroką gamę klei aplikowanych na zimno oraz klei gorącotopliwych, zwanych także Hotmelt. Poprzez swoje szerokie zastosowanie, kleje te są stosowane z dużym powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu, poczynając od przemysłu spożywczego a kończąc na przemyśle samochodowym. 
Oferujemy części zamienne do systemów Hotmelt..
Służymy wszechstronną i bezpłatną pomocą w doborze, wdrożeniu oraz zapewniamy wsparcie techniczne w czasie trwania całej współpracy.  
[rev_slider small_slider_test]