Próby Techniczne


Dobierając klej, konieczne jest przeprowadzenie prób technicznych, które potwierdzają właściwy wybór kleju do danej aplikacji oraz jego walory. W większości przypadków wykonanie prób poprzedzone jest bezpłatną konsultacją z naszym technologiem i doborem właściwego kleju lub też grupy klejów odpowiednich dla Państwa aplikacji.

Wybór odpowiedniego kleju jest bardzo ważny, bowiem musi uwzględniać wymagania techniczne jak i walory ekonomiczne, takie jak wydajność czy też cena samego produktu. Nasi doświadczeni fachowcy pomogą sprawnie przeprowadzić Państwa przez proces doboru i testów technicznych.

Pomożemy Państwu przeprowadzić testy i będziemy w nich uczestniczyć na każdym etapie. Nasz technolog służy pomocą na temat właściwego aplikowania kleju oraz użytkowania maszyn. Zapewniamy bezpłatne próbki kleju przemysłowego oraz słomek.

Proces prób technicznych składa się z kilku istotnych elementów:

  • Wybór kleju (konsultacja z technologiem)
  • Ustalenie ilości kleju do prób
  • Zaplanowanie daty testów
  • Uwzględnienie specjalnych warunków
  • Wykonanie prób- zapewniamy bezpłatny klej, obecność technologa i pomoc na każdym etapie prób: przygotowanie maszyny, czyszczenie, próby produkcyjne, wstępna ocena prób
  • Finalna analiza i omówienie wyników (wytrzymałość sklejonego opakowania podczas magazynowania i transportu)

Proces przeprowadzenia prób:

Dobór kleju

Dobór Produktu

Dobranie odpowiedniego kleju jest często złożonym procesem i wymaga szerokiej wiedzy technicznej. Z naszego doświadczenia wynika, że przy doborze kleju nie powinno się ograniczać tylko do parametrów podawanych w specyfikacji technicznej producenta. Dobierając klej do opakowania należy brać pod uwagę wiele czynników. Czytaj jak dobrać właściwy klej.

Więcej
Przeprowadzenie testów

Przeprowadzenie Testów

Wdrażanie nowych produktów a co się z tym wiąże –  testy, często kojarzą się udręką, przestojami i problemami na produkcji, przez co pracownicy bardzo niechętnie podchodzą do tematu jakichkolwiek zmian. Nasz wyszkolony zespół pomoże sprawnie przeprowadzić próby techniczne oraz wdrożyć nowy klej. Czytaj jak przygotować się do przeprowadzenie prób.

Więcej
Analiza testów

Analiza Testów

Ocena przeprowadzonych testów klejowych to proces rozłożony w czasie. Pozytywna ocena bezpośrednio po testach to dopiero połowa sukcesu.Przeprowadzone przez naszą firmę testy oraz obecność technologa na próbach są gwarancją, że cały proces jest przeprowadzany sprawnie bez niepotrzebnych przestojów i problemów na produkcji.

Więcej
\

Próby Techniczne są Bezpłatne

Cały proces począwszy od doboru po wykonanie prób technicznych jest bezpłatny i niezobowiązujący. Ponad 20-to letnie doświadczenie w branży oraz szerokie grono klientów czyni nas idealnym partnerem w zakresie dostawy klejów przemysłowych. Ustalenie terminów testów oraz zamówienie bezpłatnej próbki kleju można dokonać telefonicznie 32/216-48-16 lub poprzez poniższy formularz:

[wd_contact_form id=”7″]

Aby pomóc Państwu sprawnie przejść proces wdrożenia i korzystania z kleju zawsze służymy pomocą techniczną , fachowym doradztwem, chętnie bierzemy udział w próbach technicznych a także informujemy klientów o nowych klejach, które pojawiają się w ofercie. Zawsze zapewniamy bezpłatny klej na testy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym z etapów doboru kleju ( konsultacji, testów, analizy prób).