Przemysł Tytoniowy

Przemysł tytoniowy także potrzebuje nowoczesne kleje przemysłowe do produkcji wyrobów tytoniowych. Kleje używane do produkcji papierosów, muszą dobrze sklejać produkt oraz być zupełnie bezpieczne dla konsumenta.

Firma Remex zapewniamy kompletną serię innowacyjnych klejów dla przemysłu tytoniowego, na bardzo szybkie maszyny do produkcji papierosów i ich opakowań.

Oferujemy kleje do następujących aplikacji:

  • Formowanie papierosa
  • Formowanie filtra
  • Wklejanie papieru w paczce papierosów
  • Produkcja kartonów papierosowych

Oferowane kleje do produkcji w przemyśle tytoniowym

Poprawne klejenie jest ważne w każdym etapie produkcji papierosów, począwszy od formowania papierosa i filtra, poprzez wklejanie papieru w paczce papierosów a kończąc na sklejaniu paczek i pudełek kartonowych. Do wszystkich tych aplikacji możemy dobrać odpowiedni klej opierając się na długoletnim doświadczeniu producenta klejów firmy Icat. Brak plastyfikatorów, do 20 tysięcy papierosów na minutę, dobre właściwości klejenia, wysoka wydajność, polimery najwyższej jakości i wszelakie niezbędne aprobaty i atesty to niewątpliwe zalety klei używanych na każdym z etapów tworzenia paczki papierosów.

Klej IcatPL1228 do producji w przemyśle tytoniowym

ICAVIL PL 1228

Klej Icavil PL 1228 to klej syntetyczny, na bazie wody i EVA , o niskiej lepkości i wysokiej adhezji. Używany jest do klejenia papieru z octanem celulozy przy formowaniu filtra, na maszynach o niskiej prędkości produkcji.

Opakowanie: wiadro 25 kg
Forma: płynny
Kolor: transparentny

Zamów Próbkę
Klejk Icavil rl17D do producji w przemyśle tytoniowym

ICAVIL RL17 D

Icavil RL17 D to syntetyczny klej , na bazie wody, szybki o niskiej lepkości. Jest odpowiedni do sklejania korpusu papierosów, jest stosowany zamiast kleju na bazie skrobi. Klej ten ma bardzo wysoką stabilność mechaniczną i odporność na zamarzanie oraz jest elastyczny po wyschnięciu.
Opakowanie: wiadro 25 kg
Forma: płynny
Kolor: biały

Zamów Próbkę
Kleje 1320 Hotmelt  w Granulkach

ICAMELT 1320

Icamelt 1320 to gorącotopliwy klej hotmelt, aplikowany za pomocą dyszy lub rolki, używany na maszynach z aplikatorem klejowym.  Klej ten ma wszechstronne zastosowanie do sklejania opakowań. Jest to klej na bazie EVA. Dostępny również w kolorze białym.

Opakowanie: worek 20 kg
Forma: granulki
Kolor: żółtawy

Zamów Próbkę
Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację