Kleje Hotmelt PSA

Kleje hotmelt PSA to „wiecznie żywe” kleje gorącotopliwe mające szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.
W przemyśle opakowaniowym stosowane są m.in. do etykietowania oraz produkcji opakowań. Szeroka grupa to kleje do produkcji artykułów higienicznych, gdzie stosowane są do produkcji pieluch dziecięcych, podpasek oraz wkładek dla kobiet i dorosłych. Są to kleje zarówno konstrukcyjne, jak i pozycyjne oraz do elementów elastycznych. Klej hotmelt PSA odnajduje również zastosowanie do produkcji materacy sypialnianych, filtrów harmonijkowych, produkcji lepu na owady oraz wielu innych aplikacji.
Kleje występują w postaci kostek pakowane są w kartony po 18 kg i dostępne w kolorach: białym, żółtym i transparentnym. Okres trwałości kleju wynosi 1 rok.

Kleje Hotmelt PSA- Zastosowanie

  • Etykietowanie
  • Produkcja opakowań
  • Produkcja artykułów higienicznych np. produkcja podpasek, pieluch, wkładek
  • Produkcja materacy sypialnianych
  • Produkcja filtrów
  • Produkcja lepu na owady
  • Produkcja kopert, etykiet samoprzylepnych
  • Sklejanie elementów w przemyśle motoryzacyjnym

 Oferowane Kleje Hotmelt PSA

Kleje z tej serii z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, papierniczym oraz higienicznym, a także przez producentów samochodów, filtrów powietrza oraz materacy sypialnianych.

3914e

Icamelt 3914E

Klej Icamelt 3914E, to hotmelt, przeznaczony jest do przyklejania etykiet na puszkę, PET, PVC. Jest to klej nowej generacji świetnie sprawdzający się na   automatach do 40 000 szt / godzinę. Klej ten charakteryzuje się niską lepkością oraz wysoką przyczepnością. Dostępny w transparentnym kolorze cechuj się  wysoką estetyką klejenia.

3921

Icamelt 3921

Icamelt 3921 to wiecznie żywy klej nowej generacji stosowany do produkcji artykułów higienicznych, materacy sypialnych oraz w produkcji opakowań do żywności np. do wklejanie okienek. Pasuje do wszystkich nowych technologii aplikacji (np. spyro, omega, spray, dysze, rolka). Dostępny w transparentnym kolorze cechuj się  wysoką estetyką klejenia.

Zamów Bezpłatną Konsultację

Potrzebujesz pomocy w doborze kleju?

Skorzystaj z wiedzy naszych technologów i zamów bezpłatną konsultację dzisiaj!
Zamów Bezpłatną Konsultację